Zpět do obchodu

Registrace

Solární světelný řetěz Avatar Controls - včely

7 metrů LED světelný venkovní řetěz - teplá bílá

S 50 LED diodami a délkou 7 metrů

LED žárovky ve tvaru a dekoru včel

IP65 vodotěsný

650 Kč

Solární světelný řetěz Avatar Controls - včely

7 metrů LED světelný venkovní řetěz - teplá bílá

S 50 LED diodami a délkou 7 metrů

LED žárovky ve tvaru a dekoru včel

IP65 vodotěsný

Co získáte:

  • 【 Krásný a zajímavý design 】 Teple bílý vodotěsný solární světelný řetěz s 50 LED diodami a délkou 7 metrů. Solární provoz 1,2 V - 100 mAh. LED žárovky mají tvar v dekoru včel. Ideální například na osvětlení balkonu či zahrady.
  • 【 Osm režimů osvětlení 】 Světelný řetěz je vybaven spínačem zap/vyp. Pokud světlo zapnete, rozsvítí se automaticky v případě, že v okolí je tma, při východu slunce se automaticky vypne. Režim spínač: (kombinace, blikání světla, vlny, blednutí, blikající, pomalé vyblednutí, jiskra/blikání a stálé zapnutí.)
  • 【Vysoce kvalitní a vodotěsné】Solární světelné řetězy (nízkonapěťové) se snadno skladují a jsou připraveny pro dlouhodobé použití. Kromě toho je šetrný k životnímu prostředí, má vysokou míru přeměny energie, má dlouhou životnost a bezpečné použití. Vodotěsné: Jak světelné řetězy, tak solární panel jsou vodotěsné IP65. Nedělejte si starostipři použití v dešti. Tento LED světelný řetěz je velmi bezpečný!
  • 【 Automatický a ekologický】 LED solární světelný řetěz pro venkovní použití se automaticky vypíná a zapíná v závislosti na denním světle. Ekologická solární technologie s vysoce kvalitním solárním panelem šetří energii, šetří životní prostředí a Vaši peněženku. Provozní doba tohoto LED světelného řetězu umožňuje provoz více než 8 hodin, pokud solární panel absorbuje dostatek slunečního světla během dne.
Kategorie: SOLÁRNÍ ENERGIE
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
14.7.2022
Možnosti doručení
650 Kč
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení