DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 999,-
Zpět do obchodu

Registrace

Solární reflektor

⦿ Nastavitelný solární panel a světelná hlavice

⦿ Dva režimy jasu

⦿ Montáž do země nebo na zeď

⦿ Automatické zap/vyp

⦿ Voděodolné

750 Kč

Solární reflektor

⦿ Nastavitelný solární panel a světelná hlavice

⦿ Dva režimy jasu

⦿ Montáž do země nebo na zeď

⦿ Automatické zap/vyp

⦿ Voděodolné

Co získáte:

 

Prakticky nastavitelný solární panel: Díky možnosti otočení panelu o 90 stupňů vertikálně nebo o 120 stupňů horizontálně, můžete přesně nastavit směr světla. Nastavitelná hlavice lampy o 270 stupňů zaručuje dokonalé osvětlení vaší zahrady nebo dvora.

2 režimy jasu: Solární venkovní reflektor disponuje 3 režimy osvětlení, které vyhoví vašim různým potřebám. Režim silného světla (100%/Max 6 hodin). Režim slabého světla (50%/Max 10 hodin). Režim osvětlení lze přepínat stiskem tlačítka na lampě.

Dvě možnosti montáže: Zapichovací hrot nebo montáž na zeď. S dvěma šrouby můžete solární panel upevnit na zeď nebo snadno zasunout tyč do země. Žádné dráty, žádný stres. Montáž je velmi jednoduchá. Kromě toho poskytujeme dva kolíky na světla, které můžete použít k upevnění světel nebo jednoduše umístit světlo na zem.

Automatické zapínání/vypínání: Světlo se automaticky zapíná při soumraku a vypíná při východu slunce. Perfektní pro ozdobení vaší zahrady s účinným nabíjením a osvětlením, které budou vaši sousedé závidět.

IP65 voděodolný a široké využití: Solární zahradní světlo je vyrobeno z hliníkové slitiny s vynikající tepelnou odvodností a voděodolnou ochranou třídy IP65. Robustní, odolné a ideální pro zahradu, terasu, příjezdovou cestu, schody, bazén a další prostranství.

 

Technické údaje

Kategorie: Solární lampy a lucerny
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
750 Kč
solární-produkty-pro-každého-desktop
Zpět do obchodu