DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 2000,-
Zpět do obchodu

Registrace

Solární LED kapesní svítilna

Solární nabíjení

USB nabíjení

3 režimy světla

 

560 Kč

Solární LED kapesní svítilna

Solární nabíjení

USB nabíjení

3 režimy světla

 

 

CO ZÍSKÁTE:

  • 【Solární nabíjení】 Solární kapesní svítilna, zabudovaný solární panel lze plně nabít tím, že svítilnu na 24 hodin položíte na přímé sluneční světlo. Solární LED kapesní svítilna podporuje také USB kabel (součástí dodávky) a nabíjecí adaptér 5 V DC (není součástí dodávky)
  • 【 【Záložní napájení 】 Kapesní LED svítilna s kapacitou baterie 1200 mAh zajišťuje dlouhodobé osvětlení. A s funkcí výstupu USB jej lze použít jako mobilní napájení pro zajištění nouzového proudu minimálně 500 mAh pro váš smartphone.
  • 【Tři režimy】Tato kempingová kapesní svítilna má 3 světelné režimy. Při plném nabití může hlavní světlo nepřetržitě svítit 150 metrů po dobu asi 6,5 hodin. Parkovací světlo jako pracovní reflektor pro 5 metrů. Režim blikání lze použít jako nouzové světlo (funkce SOS)
  • 【 Lehký materiál】 Outdoorová kapesní svítilna je vyrobena z ABS plastu, uzavřená struktura a vodotěsnost IPX4 znamená, že je odolná proti povětrnostním vlivům, ale nelze ji ponořit do vody. Stroboskopická kapesní svítilna s hmotností pouhých 156 g je velmi malá a lehká, aby se bez problémů vešla do kapes a batohů, což z ní dělá nepostradatelný nástroj pro každodenní použití a outdoorové aktivity.

Technické údaje

Kategorie: Solární osvětlení
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
560 Kč
Zpět do obchodu