DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 999,-
Zpět do obchodu

Registrace

Zapichovací solární LED světla ( 12 ks )

⦿ Automatické zapnutí během noci

⦿ Sada 12 kusů

⦿ Vodotěsné IP65

890 Kč

Zapichovací solární LED světla ( 12 ks )

⦿ Automatické zapnutí během noci

⦿ Sada 12 kusů

⦿ Vodotěsné IP65

✨ Získejte krásné světlo ze slunce! ✨ Solární lampy jsou tím nejlepším způsobem, jak oživit vaši zahradu nebo cestu. Díky pokročilé technologii solárního panelu se lampy automaticky nabíjejí během dne a při soumraku se samy zapnou.

Odolnost proti vodě na vysoké úrovni! Tyto solární LED lampy jsou 100% vodotěsné a odolné proti korozi. Nezáleží na počasí - od sněhu po déšť a horko, tyto lampy vydrží každé počasí!

Ušetří energii! Díky plnému automatickému nabíjení po dobu 4–6 hodin během dne tyto solární zahradní lampy svítí 6–8 hodin. S vysokou mírou přeměny energie budou tyto lampy pracovat déle, což vám ušetří energii i peníze.

Elegantní dekorace vaší zahrady! Solární lampy nejenže svítí, ale také zdobí. Čistě bílá LED světla vytvoří úžasnou atmosféru na terase, v zahradě, na verandě, ve dvoře nebo na cestách. Bezpečně vás provedou domů pozdě v noci.

️ Snadná instalace během chvíle! ️ Odstraňte izolační sponu pod víčkem a jednoduše zasuňte lampu do země. Během okamžiku můžete mít vaše nové solární světlo připraveno k použití.

 

Technické údaje

Kategorie: Solární osvětlení
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
890 Kč
solární-produkty-pro-každého-desktop
Zpět do obchodu