DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 999,-
Zpět do obchodu

Registrace

Základní solární systém Renogy [ 100 W panel + solární regulátor ]

⦿ 100 W solární panel + solární regulátor

⦿ Lze rozšířit až o 400 W

⦿ Hliníkový rám odolný proti korozi

7 890 Kč

Základní solární systém Renogy [ 100 W panel + solární regulátor ]

⦿ 100 W solární panel + solární regulátor

⦿ Lze rozšířit až o 400 W

⦿ Hliníkový rám odolný proti korozi

Co získáte:

  • Tento solární systém obsahuje: solární panel 100 W + 30 A PWM solární regulátor + přípojky solárního panelu + 2,4 m 10-AWG kabelu + držáky Z- ideální pro obytný vůz či člun.
  • Monokrystalická účinnost solárních článků: 21 %. Regulátor nabíjení byl vybaven Renogy 30 A PWM negativním regulátorem vyrovnávání - Renogy Wanderer
  • S regulátorem nabíjení Renogy 30 A PWM můžete svůj systém rozšířit až o 400 W !
  • Ideální výstupní výkon: 500 Wh za den; může plně nabít 50 Ah baterii 50 % za 3 hodiny (v závislosti na dostupnosti slunečního světla)
  • Záporný regulátor uzemnění s obrácenou baterií, přetížením, zkratem a ochranou proti přebití/vybití zajišťuje širší použití a bezpečnost. Zvláště vhodné pro vozidla s negativní baterií na podvozku. Optimální provozní proud (Imp): 5 38 A
  • Hliníkový rám odolný proti korozi pro rozšířené použití venku.

Skvělá 100W solární sada pro vlastní montáž!                                                                                                                        Tato nízkonákladová verze se obejde bez prefabrikovaných kabelů a spoléhá na jednoduchou technologii řízení nabíjení. Výsledkem je bezkonkurenční cena, za kterou získáte 100W solární panel Renogy Mono, 1 x 30A 12V PWM solární regulátor nabíjení a pár 6m 5mm² solárních kabelů s konektory MC-4 pro sestavení vašeho systému. Navíc dodáváme i základní verzi připojovacího kabelu k baterii a k ​​dispozici jsou také 4 kusy montážních držáků (jedna sada) pro stabilní instalaci.

 

Co vše s tím můžu dělat?
Tato sada tvoří základ pro 12V solární systém. Můžete odebírat proud až 30A 12V přímo pro vaše spotřebiče na zátěžovém výstupu dodávaného regulátoru nabíjení. Sada je velmi univerzální a obsahuje všechny potřebné komponenty pro výrobu elektřiny pro nabíjení 12V baterie.

 

Kolik elektřiny lze vyrobit s touto sadou?
100W panel produkuje v létě průměrně 500 Wh čisté energie za den. Více ve slunečných dnech, méně v deštivých dnech. Výkon solárního systému ovlivňují i ​​další faktory (sklon, teplota, znečištění, zeměpisná šířka, povětrnostní podmínky atd.).

 

Informace o kabelech a malých dílech (montážní držák)
Sada obsahuje kromě modulu a regulátoru nabíjení také dva páry kabelů s konektory MC4 a 4 kusy montážních držáků, které potřebujete k výrobě propojovacích kabelů a uchycení solárního modulu pro váš solární systém.

 

K propojovacímu kabelu patří následující díly:
- Pár 6m solárních kabelů 5mm² s konektory MC4 pro montáž kabelu; Pár základních kabelů pro připojení baterie 2m 5mm²

 

 

Technické údaje

Kategorie: SOLÁRNÍ ENERGIE
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
7 890 Kč
solární-produkty-pro-každého-desktop
Zpět do obchodu