DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 999,-
Zpět do obchodu

Registrace

Zahradní solární LED lampy LeiDrail (8 ks)

⦿ 8x solární LED světla na zahradu

⦿ Úspora energie

⦿ Vodotěsné

⦿ Doba provozu až 12 hodin

⦿ Snadná instalace

1 490 Kč

Zahradní solární LED lampy LeiDrail (8 ks)

⦿ 8x solární LED světla na zahradu

⦿ Úspora energie

⦿ Vodotěsné

⦿ Doba provozu až 12 hodin

⦿ Snadná instalace

Co získáte:

  • 【Úspora energie 】Toto svítidlo je vybaveno solárním panelem a světelným senzorem. Ve dne solární zahradní světla automaticky absorbují sluneční energii pro nabíjení baterie (6 – 8 hodin). V noci svítí automaticky po dobu 8 – 12 hodin. Vezměte prosím na vědomí, že intenzita slunečního světla na podzim nebo v zimě je nižší než v létě, což vede k tomu, že výkon slunečním světlem nestačí.
  • 【 Vodotěsné a s dlouhou životností】 Solární světla vyrobená z kvalitního ABS plastu, kompletně chrání proudový obvod a baterii, prodlužuje životnost. Nemusíte si dělat starosti s deštěm, sněhem a mrazem. Kryt odolný proti povětrnostním vlivům chrání zahradní osvětlení před deštěm, vlhkostí a prachem.
  • 【 Velmi rozšířené 】 Dodejte své zahradě, venkovnímu prostoru, cestě, trávníku a krajině se solárními svítidly Drail světlé a bezpečné prostředí. Jsou ideální pro venkovní použití jako zahrady, vnitřní dvory, bazény, vjezdy, grilovací kouty, kempování apod.
  • 【 Snadná instalace 】 Ujistěte se, že se tlačítko nachází v poloze "ON". Zapněte spínač, upevněte trn a zasuňte jej do země. Instalujte solární zahradní světla na místě, kde můžou přímo absorbovat sluneční světlo. Nepotřebujete žádné nářadí.
  • 【Dlouhá doba provozu】 Solární světla mohou pracovat 12 hodin v noci poté, co během dne byly vystaveny více než 8 hodin slunečnímu světlu. (Solární panel musí být nastaven na přímé sluneční světlo.)

Solární zahradní svítidlo LeiDrail

Solární světla LeiDrail mají moderní design, který nabízí pohodlné prostředí a ozdobí vaši zahradu. Po plném nabití je možné osvětlit celou noc.

Doba použití:

Odstraňte plastový proužek pro zapnutí světla, než jej nabijete na slunečním světle. Při přímém slunečním světle je třeba zcela nabít 6 – 8 hodin. Solární panel musí být vystaven přímému slunečnímu záření. V noci není třeba světlo okolního světla.

Seznam položek v balení:

8 x solární krytka 8 x ABS stínidlo 8 x ABS trubky a špice (hroty jsou v trubce)

(Baterie je součástí dodávky)

 

Specifikace:

Materiál: ABS

Doba provozu: 10 – 12 hodin: 1,2 V / 900 mAh

Rozměry: 12 × 12 × 45 cm

Světelné barvy: Teplá bílá

Vodotěsnost: IP55

Barva: Černá

 

Technické údaje:

 

 

Kategorie: SOLÁRNÍ ENERGIE
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Možnosti doručení
1 490 Kč
solární-produkty-pro-každého-desktop
Zpět do obchodu