DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 2000,-
Zpět do obchodu

Registrace

Termoizolační folie pro radiatory ( 5 m x 0.6 m )

Minimalizuje tepelné ztráty ve vašem domově

Snadná instalace

Vysoká účinnost

990 Kč

Termoizolační folie pro radiatory ( 5 m x 0.6 m )

Minimalizuje tepelné ztráty ve vašem domově

Snadná instalace

Vysoká účinnost

Už vás nebaví utrácet peníze za drahé účty a přitom obětovat pohodlí? Rádi byste minimalizovali tepelné ztráty ve vašem domě, aniž byste museli řešit vysoké náklady? Reflexní bublinková fólie FOLIE TECH je perfektní řešení!


SNADNÁ INSTALACE! Nyní s 12 velkými lepicími proužky oproti podobným produktům na trhu je tato folie na radiátor velmi uživatelsky příjemná a snadno se instaluje, což umožňuje rychlou a snadnou instalaci bez demontáže radiátoru. Jednoduše ustřihněte, sloupněte samolepicí podložky, připevněte za radiátor a máte hotovo!


SNIŽTE SVÉ ÚČTY! Tato reflexní izolační fólie poskytuje prvotřídní ochranu před tepelnými ztrátami, maximalizuje úspory energie ve vašem domě, pomáhá šetřit peníze a zvyšuje pohodlí bez dalších nákladů.


POHODLNÉ BALENÍ: Objednejte si tuto izolovanou bublinkovou fólii o tloušťce 3,6 mm a obdržíte technologickou tepelnou izolaci 5 m x 0,6 m, která je více než dostatečná pro zabezpečení 3 nebo více radiátorů.


VYSOKÁ ÚČINNOST: Tato vysoce účinná foliová izolace funguje tak, že odráží teplo zpět do místnosti a umožňuje prodyšnou cirkulaci tepla, čímž snižuje až 95 % celkových tepelných ztrát. Fólii lze podle potřeby snadno stříhat nůžkami nebo nožem.

Kategorie: TEPELNÁ ÚSPORA
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
990 Kč
1 350 Kč Ušetříte 26 %
Zpět do obchodu