DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 999,-
Zpět do obchodu

Registrace

Solární sada 299 Wh / 300 W

⦿ Sada pro solární napájení * Nabíjecí přenosná baterie + 100 Watt solární panel *

⦿ LiFePo baterie 299 Wh se střídačem 300 W

⦿ Vhodné pro napájení zařízení s výkonem pod 300 W

11 900 Kč

Solární sada 299 Wh / 300 W

⦿ Sada pro solární napájení * Nabíjecí přenosná baterie + 100 Watt solární panel *

⦿ LiFePo baterie 299 Wh se střídačem 300 W

⦿ Vhodné pro napájení zařízení s výkonem pod 300 W

CO ZÍSKÁTE:

 

Představujeme Powerstation GT300 - kompaktní zařízení s velkými možnostmi! S jeho 300W střídačem a výkonnou 299 Wh LiFePO4 baterií bude napájet vaše nejdůležitější přístroje nejen na cestách, ale také v případě výpadku proudu doma. Navíc se postará i o světlo, díky 3 režimům LED světla. Tento výkonný nabíjecí bateriový zdroj a připojitelný solární panel 100 Wattů jsou společně sadou připravenou k dodávání elektrické energie vašim spotřebičům.

BEZPEČNOST JAKO NEJVYŠŠÍ PRIORITA: Vaše bezpečnost je na prvním místě - Powerstation GT300 je vybavena špičkovými bateriemi LiFePO4, které nabízejí šestkrát delší životnost než běžné lithium-iontové baterie. Čistý sinusový střídač a BMS systém pak poskytují dodatečnou ochranu pro vás a vaše zařízení.

MNOHOSTRANNÉ MOŽNOSTI POUŽITÍ: S pěti různými přípojkami, včetně čisté sinusové vlny AC, PD 30 W, dvou USB A a DC přípojky, můžete dobíjet až pět zařízení současně. Od mobilních telefonů a tabletů přes notebooky, ventilátory až po CPAP zařízení - Powerstation GT300 splní všechny vaše potřeby na cestách.

KOMPATIBILNÍ A UNIVERSÁLNÍ: Solární modul SP-100 je skládací a přenosný, což ho dělá skvělým společníkem pro vaše dobrodružství. měří složený 64 × 55 × 4 cm a váží 4,5 kg. S monokrystalickými solárními články, které přemění až 23 % slunečního záření na využitelný proud, vám poskytne nezbytnou energii. Ať jste kdekoli, SP-100 je certifikován IP67 a navržen tak, aby vydržel náročné podmínky v přírodě.

V solární sadě 299 Wh dostanete Powerstation GT300, solární panel SP100, nabíjecí kabel do auta, síťový zdroj a MC4 konektor. Takto máte vše, co potřebujete pro nezávislou a úspornou energii ve svých rukou.

Nedopusťte, aby vás nedostatek energie omezil. S Powerstation GT300 a solárním modulem SP-100 můžete vyrazit na dobrodružství naprosto připraveni. Objednejte si je ještě dnes a zažijte výkon, svobodu a úsporu energie ve vašich rukách!

 

Obsah balení:

1× přenosná powerbanka CTECHi GT300

1× napájecí zdroj AC

1× DC nabíjecí kabel do auta

1× MC4 kabel (DC 7909)

1× SP 100

 

Upozornění:

- Pokud jsou ovládací tlačítka zapnutá, je i když nejsou nabíjena žádná zařízení, zaznamenána určitá spotřeba proudu při volnoběhu. Proto se doporučuje ovládací tlačítka po použití vypnout, aby se zabránilo spotřebě proudu.

- Není kompatibilní se zařízeními, která potřebují výkon více než 300 W, jako např. mikrovlnná trouba, elektrický gril, elektrická vozidla, vzduchový kompresor a další.

- Pokud má přístroj při startování příliš mnoho proudu, zapne se ochrana proti přetížení a přístroj nelze používat.

 

 

Technické údaje

Kategorie: Přenosné a skládací solární panely
Dostupnost: Skladem__
Můžeme doručit do:
15.7.2024
Možnosti doručení
11 900 Kč
solární-produkty-pro-každého-desktop
Zpět do obchodu