DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 2000,-
Zpět do obchodu

Registrace

Solární radio s LED svítilnou

Radiopřijímač se solárním nabíjením

Baterie 2000 mAh

LED svítilna/Powerbanka

790 Kč

Solární radio s LED svítilnou

Radiopřijímač se solárním nabíjením

Baterie 2000 mAh

LED svítilna/Powerbanka

  • Víceúčelové FM / AM / rádio. Tento výrobek je kombinací AM / FM rádia, LED kapesní svítilny a powerbanky. Rádiová frekvence: AM: 520-1710 kHz; FM: 87-108 MHz. Svit: 60 lm. DC nabíjecí výstup: 5 V 0,3 A.
  • 【2000mAh nabíjecí baterie】Vestavěná 2000mAh lithium-iontová baterie výrazně prodlužuje životnost baterie rádia a v případě výpadku proudu nebo nouze může být rádio použito jako powerbanka pro váš mobilní telefon.
  • 【2 režimy LED svítilny】Dlouhým stisknutím vypínače světla se spouští nouzová funkce SOS, svítilna se rozsvítí a bliká. Krátkým stisknutím vypínače zapnete a vypnete LED svítilnu nebo vypnete nouzový alarm.
  • 【3 zdroje napájení】Včetně klikové rukojeti, solárního panelu a USB kabelu. USB kabel umožní rychlé nabíjení rádia. Kliková rukojeť a solární panel rádia jsou schopni regenerovat dostatek energie pro osvětlení rádia a svítilny.
  • Nikdy si nemusíte dělat starosti, že jste bez proudu! Rádio lze napájet klikou. Pak můžete nabíjet váš telefon nebo jiné mobilní zařízení. Kapesní svítilna může fungovat více než 8 hodin po úplném nabití.
  • Kapesní svítilna se 3 LED diodami. Super jasná bílá 3 LED kapesní svítilna pro osvětlení za úplné tmy a zavěšený klip na připojení, během použití nebo nabíjení.
  • Prémiová kvalita a přenosný design. Ideální pro kempování, cestování s batohem, turistiku, dobrodružství a jiné outdoorové aktivity. Je to také skvělý dárek pro outdoorové nadšence.

Technické údaje:

Značka IronSnow
Barva Černá
Hardwarové rozhraní USB
Technologie připojení Radio
Hmotnost 220 Gramů
Frekvence 108 MHz
Rozměry produktu D׊×V 13 x 6.2 x 4 cm
Napětí 5 Voltů
Maximální výstupní výkon reproduktoru 0.5 Wattů
Kategorie: SOLÁRNÍ ENERGIE
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
790 Kč
970 Kč Ušetříte 18 %
Zpět do obchodu