Zpět do obchodu

Registrace

Skládací solární panel 200W Dokio s regulátorem

200W skládací solární panel

Regulátor nabíjení

Jednoduchá instalace + kabeláž

Vysoký výkon a kvalita

Kompaktní a přenosné

7 499 Kč

Skládací solární panel 200W Dokio s regulátorem

200W skládací solární panel

Regulátor nabíjení

Jednoduchá instalace + kabeláž

Vysoký výkon a kvalita

Kompaktní a přenosné

Co získáte:

  • Jednoduchá instalace】Solární panel lze úsporně složit. Ať už v batohu, v brašně na kolo, v autě nebo v obytném automobilu: Tuto mobilní elektrárnu si můžete vzít všude s sebou. Ideální na zahradu, balkon, přístřešek do garáže, chaty, obytný vůz, kempování, člun, atd.
  • Mobilní energie】 Jednoduše rozložíte a připojte k Vaší powerbance, smartphonu, MP3 přehrávači nebo jinému USB zařízení. Tento fotovoltaický systém shromažďuje energii pro vaše mobilní společníky.
  • Vysoký výkon a kvalita + poměr ceny a výkonu】Monokrystalické solární články s vysokou účinností a dlouhou životnost jsou nejefektivnější.
  • Regulátor nabíjecího proudu odolný proti povětrnostním vlivům 】Solární regulátor nabíjecího proudu pro 12V baterie (nabíjení mobilních telefonů, přes dva USB konektory regulátoru nabíječky), zajišťuje konstantní a optimální nabíjecí proud přes solární panel, účinná ochrana proti přetížení, zkratu, přepětí, vybití a přepólování.

Monokrystalický solární panel Dokio 200 W je systém Plug and Play s ovladačem DoKIO 20A. ovladač 20A je kompatibilní se systémy 12 V a má snadno čitelný LCD displej.

Monokrystalický solární kufřík Dokio 200 W je praktický s vysoce účinnými monokrystalickými panely, tím je ideálním přenosným solárním systémem.

Specifikace:

200 W ± 3 % Maximální výkon (Pmax)
11,12 A Optimální provozní proud (Imp)
18,00 V Maximální výkon (V mp)
11,36 A Krátkodobý proud (Isc)
22,50 V Open-Circuit napětí (Voc)
DC 1000 V Maximální systémové napětí
73 × 54 × 2,8 cm Skládací rozměry
216 × 73 × 0,6 cm Rozměry rozšíření
5,3 kg Hmotnost

 

 
 
Kategorie: Solární panely a příslušenství
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
7 499 Kč
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení