DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 999,-
Zpět do obchodu

Registrace

Sada solárních pochodní s efektem plamene ( 6 ks )

⦿ 6 kusů solárních pochodní

⦿ S efektem plápolajícího plamene

⦿ IP65 vodotěsné a odolné

990 Kč

Sada solárních pochodní s efektem plamene ( 6 ks )

⦿ 6 kusů solárních pochodní

⦿ S efektem plápolajícího plamene

⦿ IP65 vodotěsné a odolné

Co získáte:

  1.  Realistický efekt plápolajícího plamene: Solární lampy Moxled s 12 LED nabízejí realistický a přirozený plápolající efekt plamene, který vytváří teplé bílé záření. Ideální pro venkovní akce, jako jsou rodinné oslavy, grilovací party a kempování nebo jako okrasa zahrady či příjezdové cesty.

  2.  Automatické zapnutí/vypnutí: Solární pochodně sbírají sluneční energii během dne a automaticky se zapnou za soumraku a vypnou za úsvitu. To je snadné ovládání pro bezstarostné používání.

  3.  IP65 vodotěsné a odolné: Vyrobena z kvalitního ABS plastu s ochranou IP65, odolávají tato solární světla všem povětrnostním podmínkám. Vhodná pro různá venkovní prostředí, jako jsou cesty, bazény, zahrady, terasy, party, grilovací slavnosti, kempování a svatby.

  4.  Snadná instalace: Bez potřeby kabelů, jednoduchá instalace na trávník, balkon, dvorek nebo jiná slunečná místa. Stačí stisknout tlačítko "ON" na zadní straně. Pracovní doba až 8-12 hodin po 6-8 hodinách nabíjení, i v zimních dnech.

  5.  Zákaznický servis: Zajišťujeme 24hodinový přátelský zákaznický servis. Pokud máte jakékoli problémy, neváhejte nás kontaktovat – uděláme vše pro váš příjemný zážitek z nakupování.

Kategorie: Solární lampy a lucerny
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
2.7.2024
Možnosti doručení
990 Kč
solární-produkty-pro-každého-desktop
Zpět do obchodu