DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 999,-
Zpět do obchodu

Registrace

Přenosný solární panel 21 W

⦿ Přenosný solární panel o výkonu 21 W

⦿ Ideální pro Outdoorové aktivity

⦿ Integrovaný vstup pro USB kabel

1 500 Kč

Přenosný solární panel 21 W

⦿ Přenosný solární panel o výkonu 21 W

⦿ Ideální pro Outdoorové aktivity

⦿ Integrovaný vstup pro USB kabel

  • VYSOKÁ ÚČINNOST A DLOUHÁ ŽIVOTNOST: Solární nabíječka WANROY 21W má nejvyšší fotoelektrickou účinnost přeměny 23 %. Doporučujeme používat na silném slunci. Společnost WANROY tuto nabíječku vyvinula speciálně pro milovníky přírody a turistiky. Vnější strana panelu je vyrobena z kvalitní oxfordské látky, která chrání před prachem a vodou.

 

  • VYSOKÁ BEZPEČNOST A VHODNÉ PRO OUTDOOROVÉ AKTIVITY: Tento solární panel prošel certifikací CE/ROHS/FCC/PSE. Tento solární panel byl vyvinut speciálně pro venkovní použití. Můžete ho pověsit na svůj batoh a vzít s sebou na outdoorové sporty a na cesty. Solární nabíječka je vhodná pro mobilní telefony, tablety, digitální fotoaparáty, akční kamery, powerbanky/baterie, čtečky e-knih, GPS zařízení a mnoho dalšího.

 

  • PŘENOSNÝ A SNADNO OVLADATELNÝ: Solární panel WANROY 21W je skládací a lehký, tak velký jako 12,9palcový tablet, tím jej můžete vzít téměř všude s sebou. Panel můžete upevnit pomocí 2 uzávěrů na vnější straně batohu nebo na nakloněnou střechu stanu, poté zapojte 2 USB zařízení do přípojky a začne proces nabíjení. (Výstupní proud 2,4 A, 2 porty maximální výstupní výkon 5 V/4 A).
 
 
 
 
Kategorie: Přenosné a skládací solární panely
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
2.7.2024
Možnosti doručení
1 500 Kč
solární-produkty-pro-každého-desktop
Zpět do obchodu