DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 999,-
Zpět do obchodu

Registrace

Ohřívač rukou a Powerbanka 2V1

⦿ Powerbanka 5200 mAh a ohřívač rukou 2V1

⦿ Nastavitelný ohřev

⦿ Elegantní design

860 Kč

Ohřívač rukou a Powerbanka 2V1

⦿ Powerbanka 5200 mAh a ohřívač rukou 2V1

⦿ Nastavitelný ohřev

⦿ Elegantní design

POPIS PRODUKTU:

  • INOVACE NA KONEČCÍCH VAŠICH PRSTŮ: Tento nabíjecí elektronický kapesní ohřívač se může během 3 sekund oboustranně zahřívat a udržovat vaše ruce v teple. Má 2 baterie třídy A a inovativní digitální LED displej pro zobrazení stavu nabití a teplotního rozsahu.
  • OHŘEV S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ: S nastavitelným rozsahem teplot 35–55 °C (95–131 °F) můžete nastavit teplotu ohřívače rukou podle libosti, bez omezení na běžné 2–3 teplotní stupně. Nabíjejte přístroj jednoduše 2–3 hodiny a můžete si užívat 4–8 hodin teplých rukou! Ideální pro zimní turistiku nebo dojíždění za chladného rána.
  • 100% BEZPEČNOSTNÍ TEST: Oproti jiným elektronickým ohřívačům rukou má Unigear Powerbank baterie 3 vestavěné teplotní senzory, aby byla zajištěna bezpečnost. Povrch je vyroben z leteckého hliníku, který vykazuje vynikající výkon vedení tepla a odvod tepla.
  • 2 v 1 - POWERBANKA A OHŘÍVAČ RUKOU: Jako 5200 mAh akumulátor slouží tento opakovaně použitelný ohřívač rukou současně jako přenosná nabíječka pro iPhone a Android a disponuje USB typem C/USB výstupem / přípojkou Micro-USB. Jako multifunkční přístroj zaujme štíhlým, kompaktním designem – perfektní společník na cesty!
  • 100% SPOKOJENOST ZÁKAZNÍKA: Nabíjecí kapesní ohřívače rukou jsou perfektní pro lidi s artritidou a mohou vám pomoci při outdoorových dobrodružstvích odolat drsným teplotám. Praktický dárek pro vaši ženu, vašeho muže nebo děti v chladné zimě. 

Technické údaje

Kategorie: TECHNOLOGICKÉ DÁRKY
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
860 Kč
solární-produkty-pro-každého-desktop
Zpět do obchodu