DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 999,-
Zpět do obchodu

Registrace

Monokrystalický solární panel 50 W enjoy solar®

⦿ Vysoce kvalitní solární články třídy A

⦿ Vyšší účinnost díky 5bodovému proudu i při špatných světelných podmínkách

⦿ Ideální pro 12V systémy

2 250 Kč

Monokrystalický solární panel 50 W enjoy solar®

⦿ Vysoce kvalitní solární články třídy A

⦿ Vyšší účinnost díky 5bodovému proudu i při špatných světelných podmínkách

⦿ Ideální pro 12V systémy

Co získáte:

  • [Kvalita] Vysoce kvalitní solární články A stupňů, vyšší účinnost díky 5bodovému proudu i při špatných světelných podmínkách, ideální pro 12V systémy.
  • [Materiály] Povrch z tvrzeného solárního skla ESG s vrstvou odolnou proti povětrnostním vlivům, zabudovaný klasickými 158,75 mm monokrystalickými články. Hliníkový rám odolný proti korozi pro rozšířené venkovní použití s předvrtanými montážními otvory; přípojka IP65 s 90 cm dlouhým 4 mm² dvojitě izolovaným solárním kabelem a konektorem MC4; integrovaná dioda Bypass – minimalizovaný pokles výkonu při zastínění.
  • [Technické údaje] Jmenovitý výkon (Pmax): 50W -- max. Napětí (Vmp): 18,5 V -- max. Proud (Imp): 2,72A -- Napětí naprázdno (Voc): 22,80V -- zkratový proud (Isc): 2,92A -- Max. Systémové napětí: 1000 V DC -- provozní teplota : -45 °C až +85 °C -- Rozměry: 670 * 460 * 35 mm --Hmotnost: 3,90 kg
  • [Použití] On-Grid nebo Off-Grid pro ekologické domy, chaty, obytné vozy, obytné vozy, čluny atd. pro všechny potřeby týkající se autarálního a mobilního napájení.
  • [Certifikáty] TÜV certifikován podle platných norem.

Značka "Enjoysolar" je SolarV GmbH celosvětově působící výrobce a prodej produktů PV. Používá nové pokročilé výrobní technologie na výrobu vysoce kvalitních solárních článků a výkonných solárních modulů v soukromém, komerčním a veřejném sektoru. Kromě toho nabízí solární řešení a montážní příslušenství pro obchodní, bytové, zahradní řešení. Také kempování, obytné vozy, jachty, čluny a volný čas.

Díky dlouholetým zkušenostem s celosvětovým týmem klientů může nabídnout nejlepší řešení, aby splnili vaše potřeby. Každý jednotlivec může mít své vlastní nezávislé řešení spotřeby energie.

 

 

Kategorie: SOLÁRNÍ ENERGIE
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
2 250 Kč
solární-produkty-pro-každého-desktop
Zpět do obchodu