Zpět do obchodu

Registrace

Monokrystalický solární panel 100 W enjoy solar®

Vysoce kvalitní solární články třídy A

Vyšší účinnost díky 5bodovému proudu i při špatných světelných podmínkách

Ideální pro 12V systémy

3 250 Kč

Monokrystalický solární panel 100 W enjoy solar®

Vysoce kvalitní solární články třídy A

Vyšší účinnost díky 5bodovému proudu i při špatných světelných podmínkách

Ideální pro 12V systémy

Co získáte:

  • [Kvalita] Vysoce kvalitní solární články A stupňů, vyšší účinnost díky 5bodovému proudu i při špatných světelných podmínkách, ideální pro 12V systémy.
  • [Materiály] Povrch z tvrzeného solárního skla ESG s vrstvou odolnou proti povětrnostním vlivům, zabudovaný klasickými 158,75 mm monokrystalickými články. Hliníkový rám odolný proti korozi pro rozšířené venkovní použití s předvrtanými montážními otvory; přípojka IP65 s 90 cm dlouhým 4 mm² dvojitě izolovaným solárním kabelem a konektorem MC4; integrovaná dioda Bypass – minimalizovaný pokles výkonu při zastínění.
  • [Technické údaje] Jmenovitý výkon (Pmax): 100 W -- max. Napětí (Vmp): 18,5 V -- max. Proud (Imp): 5,42 A -- Volnoběžné napětí (Voc): 22,8 V -- zkratový proud (Isc): 5,84A -- Max. Síťové napětí: 1000 V DC -- provozní teplota: Rozměry: 1190 x 540 x 35 (mm)--Hmotnost: 8,8 (KG).
  • [Použití] On-Grid nebo Off-Grid pro ekologické domy, chaty, obytné vozy, obytné vozy, čluny atd. pro všechny potřeby týkající se autarálního a mobilního napájení.
  • [Certifikáty] TÜV certifikován podle platných norem.

Značka "Enjoysolar" je SolarV GmbH celosvětově působící výrobce a prodej produktů PV. Používá nové pokročilé výrobní technologie na výrobu vysoce kvalitních solárních článků a výkonných solárních modulů v soukromém, komerčním a veřejném sektoru. Kromě toho nabízí solární řešení a montážní příslušenství pro obchodní, bytové, zahradní řešení. Také kempování, obytné vozy, jachty, čluny a volný čas.

Díky dlouholetým zkušenostem s celosvětovým týmem klientů může nabídnout nejlepší řešení, aby splnili vaše potřeby. Každý jednotlivec může mít své vlastní nezávislé řešení spotřeby energie.

Kategorie: SOLÁRNÍ ENERGIE
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
14.7.2022
Možnosti doručení
3 250 Kč
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení