DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 999,-
Zpět do obchodu

Registrace

Mini chladnička 15L Northclan

⦿ Kapacita 15 litrů

⦿ Funkce chlazení i topení

⦿ Eco režim

⦿ Vhodné na cesty i domů

2 980 Kč

Mini chladnička 15L Northclan

⦿ Kapacita 15 litrů

⦿ Funkce chlazení i topení

⦿ Eco režim

⦿ Vhodné na cesty i domů

 

Chladnička NORTHCLAN je ideální pro skladování potravin, nápojů, kosmetiky a občerstvení. S kapacitou 15 litrů pojme až 21 plechovek o objemu 330 ml nebo 15 lahví o objemu 380 ml. Díky vyjímatelnému regálu máte možnost variabilního uspořádání a oddělení menších předmětů.

POPIS PRODUKTU:

S touto multifunkční chladničkou udržíte pokrmy studené v létě a teplé v zimě. Chladicí režim uchrání vaše kosmetické výrobky a potraviny déle čerstvé, zatímco topný režim zajistí, že si pochutnáte na horkém obědě. Vnitřní teplota se automaticky přizpůsobuje okolním podmínkám, chladí až o 15 - 20 °C pod okolní teplotu a ohřívá až na 65 °C.

S dvojitým režimem 220 V AC/12 V DC můžete tuto chladničku používat kdekoli potřebujete. Skvěle se hodí do ložnice, kanceláře, na kempování, na kolejích, nebo na cestách. Tato kompaktní lednička je skvělým dárkem pro vaše přátele a rodinu, zejména pro letní dovolenou.

Volitelný režim MAX (rychlé chlazení, hluk > 28 dB) a ECO (úspora energie a tichý provoz, hluk ≤ 28 dB) vám umožňuje přizpůsobit chladicí výkon vašim potřebám. Doporučujeme zahájit v režimu Max pro rychlý efekt a následně přepnout na režim Eco pro úsporu energie, při zachování tichého provozu.

​Chladnička NORTHCLAN využívá moderní polovodičovou chladicí technologii a je zcela bez freonů. Tím je šetrná k životnímu prostředí a šetří energii. Je to praktický, přenosný produkt, který udělá radost vašim blízkým, a zároveň chrání naši planetu.

 

TECHNICKÉ ÚDAJE:

 
 
 
 
Kategorie: ÚSPORA EL. ENERGIE
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
30.5.2024
Možnosti doručení
2 980 Kč
solární-produkty-pro-každého-desktop
Zpět do obchodu