DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 2000,-
Zpět do obchodu

Registrace

Krbový ventilátor

Účinně rozptyluje teplý vzduch z kamen do místnosti

Termoelektrický - poháněn teplem

Velmi tichý - běží pouze na 35 dB

1 250 Kč

Krbový ventilátor

Účinně rozptyluje teplý vzduch z kamen do místnosti

Termoelektrický - poháněn teplem

Velmi tichý - běží pouze na 35 dB

  • Tento ventilátor na krbová kamna využívá teplo z krbu a přeměňuje jej na energii, čímž roztáčí své lopatky a zajišťuje proudění vzduchu v místnosti bez potřeby použití baterií nebo elektřiny. Díky tomu se horký vzduch rychle rozprostře po celé místnosti.

    Rozsah provozních teplot je 60°C ~ 350°C. Čím vyšší je teplota, tím rychleji se ventilátor otáčí. Při použití ventilátoru však pozor, teplota nesmí překročit 350°C. 

    Ventilátor je navíc velmi tichý a běží pouze na 35 dB.
  • Ventilátor je vybaven ochranou proti přehřátí, která se aktivuje, když teplota povrchu překročí 300°C. Ventilátor tak ochrání TEG a motor.

     

    Celková velikost ventilátoru je 19,5 x 7,5 cm (výška x šířka).

 

Vysokoteplotní KRBOVÝ ventilátor

Využijte revoluční termoelektrickou technologii k pohonu ventilátoru a šetřete energii. Tento ventilátor využívá teplo z krbu, kamen nebo trouby a přeměňuje ho na elektrickou energii. Díky jedinečnému termoelektrickému modulu se teplo a studené povrchy střetávají uprostřed ventilátoru, čímž se vytváří proud, který pohání ventilátor bez nutnosti dalšího napájení či baterií.

Největší přínos ventlátoru: zlepšíte rozptylování tepla po místnosti - krbový ventilátor dokáže rovnoměrně rozptýlit teplo přes termoventiátor do celého prostoru. Už nemusíte řešit nevyváženou teplotu ve vaší místnosti. S tímto ventilátorem se vám podaří vyřešit problém a navíc ušetříte na energiích.

 krbovy-ventilator3

Zlepšete účinnost topení a zvýšte pohodlí domova s naším krbovým ventilátorem. Stačí jej postavit na vrchol kamen, kde absorbuje teplo, aby se mohl otáčet a rozptylovat horký vzduch přímo do obytného prostoru. To znamená, že cirkulace vzduchu v místnosti se zlepší a vaše domácnost bude rychleji a účinněji vytápěna. S naším krbovým ventilátorem si užijete teplo a komfort v místnosti.

krbovy-vetrak3

Kategorie: TEPELNÁ ÚSPORA
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
1 250 Kč
Zpět do obchodu