DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 999,-
Zpět do obchodu

Registrace

Chytrá solární váha Renpho

⦿ Chytrá analytická bluetooth váha

⦿ Nabíjení solárním nebo umělým světlem

⦿ Vysoce přesné manganové senzory

⦿ Aplikace Renpho health

 

1 150 Kč

Chytrá solární váha Renpho

⦿ Chytrá analytická bluetooth váha

⦿ Nabíjení solárním nebo umělým světlem

⦿ Vysoce přesné manganové senzory

⦿ Aplikace Renpho health

 

​ Renpho solární váha využívá nově vyvinutou solární technologii, nabíjenou jak denním, tak umělým světlem. Bez baterií nejen šetříte prostředí, ale také ušetříte minimálně 400 Kč/rok na nákladech na baterie.

Tato chytrá váha je kompatibilní s MyFitnessPal, Samsung Health, Fitbit, Google Fit a Apple Health. Stačí si stáhnout aplikaci "Renpho Health" a propojit se pomocí Bluetooth 4.0 a vyšší. Sledujte svůj pokrok snadno a chytře!

​ Váha neukazuje pouze tělesnou hmotnost, ale také důležité údaje o složení těla, jako jsou tělesný tuk, BMI, svalová hmota a kostní hmota. Data jsou přehledně uložena v aplikaci "Renpho Health," kterou můžete používat kdykoli.

​ Renpho váha využívá vysoce přesné senzory z manganové oceli, nabízí měření v krocích po 0,05 kg až do kapacity 180 kg. Každé jídlo, které jíte, můžete měřit a efektivně sledovat údaje o své hmotnosti.

‍​ Aplikace "Renpho Health" umožňuje spravovat neomezený počet uživatelů, je tedy ideální pro celou rodinu. V režimu Baby je váha přizpůsobena i pro miminka a domácí zvířata.

Renpho váha - vaše spolehlivá cesta k sledování, zaznamenávání a analýze údajů o váze.

 

Solární technologie a přenos přes Bluetooth

- Váha na tělesný tuk je vybavena solární technologií, která umožňuje nabíjení denním a umělým světlem. Ve spojení s bateriemi vydrží váha 1,5 roku, což z ní dělá skutečně ekologickou osobní váhu.

- Váha může navázat spojení s Bluetooth a posílat data na iPhone/Android smartphone, což je velmi praktické. Podporuje iOS 9.0+ a Android 4.3/4.3+ a Bluetooth 4.0/4.0+.

Kategorie: Přenosné a skládací solární panely
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
2.7.2024
Možnosti doručení
1 150 Kč
solární-produkty-pro-každého-desktop
Zpět do obchodu