DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 999,-
Zpět do obchodu

Registrace

Bluetooth Beanie čepice

●   Originální unisex dárek

●   Vylepšený bluetooth 5.0 zvuk

●   Integrovaná lithiová nabíjecí baterie

720 Kč

Bluetooth Beanie čepice

●   Originální unisex dárek

●   Vylepšený bluetooth 5.0 zvuk

●   Integrovaná lithiová nabíjecí baterie

  • ORIGINÁLNÍ DÁREK PRO MUŽE I ŽENY: EVERSEE Bluetooth čepice vybavená nejnovější technologií Bluetooth V5.0, kterou lze jednoduše synchronizovat s libovolnými zařízeními Bluetooth. Design čepice Bluetooth Beanie z něj činí skvělý módní nápad na dárek. Jedinečný elektronický dárek pro muže, ženy, teenagery, chlapce a dívky ideální jako narozeninový či vánoční dárek.

 

  • ÚŽASNÝ ZVUK: Vylepšený Bluetooth 5.0 s vysoce výkonnými stereo reproduktory, které Bluetooth čepici propůjčují neuvěřitelnou kvalitu zvuku s hlubokými basy a křišťálově čisté výšky. Perfektní technologie pro většinu outdoorových sportů jako je běh, lyžování, bruslení, turistika, kempování, cestování.

 

  • NEJDELŠÍ DOBA PROVOZU NA TRHU: Tato Bluetooth čepice je vybavenou vestavěnou dobíjecí lithiovou baterií, která může nepřetržitě pracovat 10 ~ 12 hodin. Tato Bluetooth čepice je skvělou volbou pro outdoorové sporty jako je běh, jízda na koni, lyžování, bruslení, turistika atd.

 

  • KOMFORTNÍ UNISEX DÁREK: Bezdrátová Bluetooth čepice EVERSEE je vyrobena z extrémně měkkého materiálu, vnější látka vám nabízí maximální komfort a teplo v zimě.

 

  • PLNĚ OMYVATELNÁ: EVERSEE Bluetooth Beanie se vyrábí z omyvatelného materiálu. V čepici se nachází dvě sluchátka. Nezapomeňte je před praním vyjmout z kapes čepice!
Kategorie: TECHNOLOGICKÉ DÁRKY
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
2.7.2024
Možnosti doručení
720 Kč
solární-produkty-pro-každého-desktop
Zpět do obchodu