DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 2000,-
Zpět do obchodu

Registrace

Bluetooth Beanie čepice

Originální unisex dárek

Vylepšený bluetooth 5.0 zvuk

Integrovaná lithiová nabíjecí baterie

720 Kč

Bluetooth Beanie čepice

Originální unisex dárek

Vylepšený bluetooth 5.0 zvuk

Integrovaná lithiová nabíjecí baterie

  • ORIGINÁLNÍ DÁREK PRO MUŽE I ŽENY: EVERSEE Bluetooth čepice vybavená nejnovější technologií Bluetooth V5.0, kterou lze jednoduše synchronizovat s libovolnými zařízeními Bluetooth. Design čepice Bluetooth Beanie z něj činí skvělý módní nápad na dárek. Jedinečný elektronický dárek pro muže, ženy, teenagery, chlapce a dívky ideální jako narozeninový či vánoční dárek.

 

  • ÚŽASNÝ ZVUK: Vylepšený Bluetooth 5.0 s vysoce výkonnými stereo reproduktory, které Bluetooth čepici propůjčují neuvěřitelnou kvalitu zvuku s hlubokými basy a křišťálově čisté výšky. Perfektní technologie pro většinu outdoorových sportů jako je běh, lyžování, bruslení, turistika, kempování, cestování.

 

  • NEJDELŠÍ DOBA PROVOZU NA TRHU: Tato Bluetooth čepice je vybavenou vestavěnou dobíjecí lithiovou baterií, která může nepřetržitě pracovat 10 ~ 12 hodin. Tato Bluetooth čepice je skvělou volbou pro outdoorové sporty jako je běh, jízda na koni, lyžování, bruslení, turistika atd.

 

  • KOMFORTNÍ UNISEX DÁREK: Bezdrátová Bluetooth čepice EVERSEE je vyrobena z extrémně měkkého materiálu, vnější látka vám nabízí maximální komfort a teplo v zimě.

 

  • PLNĚ OMYVATELNÁ: EVERSEE Bluetooth Beanie se vyrábí z omyvatelného materiálu. V čepici se nachází dvě sluchátka. Nezapomeňte je před praním vyjmout z kapes čepice!
Kategorie: TECHNOLOGICKÉ DÁRKY
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
720 Kč
Zpět do obchodu