DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 2000,-
Zpět do obchodu

Registrace

Bezpečnostní bezdrátová Wi-Fi IP kamera se solárním panelem Reolink Argus Eco

100% bezdrátové

Dobíjecí AKU baterie

Solární nabíjení

Rozlišení 1080p Full HD

Noční vidění 10m

2cestné audio

Detektor pohybu

Kompatibilní s Alexa Echo Show

2 799 Kč

Bezpečnostní bezdrátová Wi-Fi IP kamera se solárním panelem Reolink Argus Eco

100% bezdrátové

Dobíjecí AKU baterie

Solární nabíjení

Rozlišení 1080p Full HD

Noční vidění 10m

2cestné audio

Detektor pohybu

Kompatibilní s Alexa Echo Show

Co získáte:

100% bezdrátová Wi-Fi sledovací kamera se solárním provozem pro venkovní použití.

Reolink Argus Eco funguje zcela bezdrátově s akumulátorem a bezdrátovým připojením. Kamera je odolná proti povětrnostním vlivům a je koncipována pro flexibilní venkovní instalaci během několika minut. Díky solárnímu provozu ji můžete umístit téměř kdekoliv!

  • Jednoduchá instalace bez kabelů: Jednoduše připojte tuto solární IP kameru k přiloženému solárnímu panelu, a tím napájejte tento monitorovací systém trvale ekologickou energií. Šetrné k životnímu prostředí a šetří peníze!
  • Flexibilní a všude použitelné: Tuto vodotěsnou monitorovací kameru lze používat na 2,4 GHz WLAN a lze ji použít téměř všude v exteriéru i interiéru. Není nutná žádná základní stanice a kabeláž, montáž zvládnete během několika minut.
  • 1080p Full HD a 10m IR noční vidění: Spolehlivé jasné video během dne i v noci díky rozlišení FHD 1080p. S 100° úhlem drží tato IP kamera pohled na několik oblastí domu – vše je pod vaší kontrolou.
  • 2cestné audio a obousměrné hovory: Kamera je vybavena mikrofonem a reproduktorem, což vám umožní tuto kameru na baterie prostřednictvím bezplatné aplikace Reolink (iOS a Android) nebo Poklient (Mac a Windows) interaktivně mluvit s rodinou a přáteli nebo odradit nezvané hosty.
  • Detektor pohybu PIR a živý přenos: Jakmile senzor PIR rozpozná podezřelé pohyby, budete informováni prostřednictvím push oznámení, e-mailem a zvukem sirény (individuálně nastavitelné). Živý náhled a přenos videa jsou k dispozici kdykoliv a kdekoliv.
 

Praktické použití i bez nákladů na elektřinu!

Provoz na baterie (součástí dodávky)

Bezdrátová monitorovací kamera s dobíjecí baterií - lze dobíjet díky nabíjecímu adaptéru 5 V/2 A (nabíjení o délce cca 4 hodiny) nebo solárním panelem (je součástí dodávky). Po plném nabití vydrží akumulátor přes den cca 960 min. a v noci cca 540 min. Konkrétní výdrž baterie závisí na podmínkách používání, např. četnost živého pohledu atd.

Solární provoz (solární panel  je součástí dodávky)

Připojte venkovní akumulátorovou kameru k solárnímu panelu Reolink odolnému proti povětrnostním vlivům a realizujte stálé napájení solárního proudu. Již žádné starosti s prázdnou baterií! Solární panel se o to postará!

 

Technické údaje

 

Kategorie: Bezpečnostní bezdrátové kamery se solární podporou
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
2 799 Kč
3 499 Kč Ušetříte 20 %
Zpět do obchodu