DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 999,-
Zpět do obchodu

Registrace

Amazon Echo Dot 3.generace Charcoal

Ovládá chytrou domácnost hlasem

Funkce přehrávání hudby, telefonování, budík, počasí, aktivity

Vylepšený reproduktor pro plnější a výkonnější zvuk.

860 Kč

Amazon Echo Dot 3.generace Charcoal

Ovládá chytrou domácnost hlasem

Funkce přehrávání hudby, telefonování, budík, počasí, aktivity

Vylepšený reproduktor pro plnější a výkonnější zvuk.

Alexa echo dot 3. generace - s vylepšeným reproduktorem pro plnější a výkonnější zvuk.

Ovládejte přehrávání hudby pomocí hlasových příkazů - Streamujte písničky z Amazon Music, Spotify, TuneIn a dalších. Můžete také poslouchat audioknihy z Audible.

Plnější a lepší zvuk - Propojte zařízení s dalším Echo Dot (3. generace) pro plný stereo zvuk. Naplňte Vaši domácnost hudbou pomocí kompatibilních zařízení Echo v různých místnostech.

Vždy připravena - Alexa umí přehrávat hudbu, odpovídat na otázky, číst zprávy a předpověď počasí, nastavovat budíky, ovládat kompatibilní zařízení chytré domácnosti a mnoho dalšího.

Zůstaňte ve spojení - Hlasovým příkazem můžete volat nebo posílat zprávy lidem, kteří mají zařízení Echo, aplikaci Alexa nebo Skype.

Připojte se přímo přes Drop In k ostatním místnostem ve Vaší domácnosti nebo provádějte oznámení na všech kompatibilních zařízeních Echo.

Alexa má dovednosti - Alexa se neustále učí a získává nové funkce a dovednosti, jako je sledování fitness aktivit, hry a mnoho dalšího.

Hlasové ovládání pro Vaši chytrou domácnost - Zapínejte světla, nastavujte termostaty, ovládejte zámky dveří a mnoho dalšího pomocí připojených kompatibilních zařízení.

Je navržena tak, aby chránila Vaše soukromí - zahrnuje opatření na ochranu dat a kontrolní opatření na několika úrovních, včetně tlačítka pro vypnutí mikrofonu, pomocí kterého můžete vypnout napájení mikrofonů a tím je deaktivovat.

Nizozemština/turečtina/čeština/polština nejsou podporovány.

 

Technické údaje

Rozměry

43 x 99 x 99 mm

Hmotnost

300 g
Skutečná velikost a hmotnost se mohou lišit v závislosti na výrobním procesu.

WiFi připojení

Dvoupásmová síť WLAN podporuje sítě podle standardů 802.11a / b / g / n (2,4 a
5 GHz). Nepodporuje připojení k sítím WiFi ad-hoc (nebo peer-to-peer). Standardní WLAN6 (802.11ax) není aktuálně podporována.

Bluetooth připojení

Podporuje profil Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) pro streamování zvuku z vašeho mobilního zařízení do Echo Dot nebo z Echo Dot do vašeho reproduktoru Bluetooth. Audio / Video Remote Control Profile (AVRCP) pro hlasové ovládání připojených mobilních zařízení. Hlasové ovládání bez použití rukou není na zařízeních Mac OS X podporováno. Bluetooth reproduktory se zadáním PIN nejsou podporovány.

Audio

Integrované reproduktory pro hlasovou zpětnou vazbu, pokud nejsou připojeny k externím reproduktorům. 3,5 mm stereofonní zvukový výstup pro externí reproduktory (audio kabel není součástí dodávky)

Systémové požadavky

Echo Dot je připraven na připojení Wi-Fi. Aplikace Alexa je kompatibilní se zařízeními Fire OS, Android a iOS a lze k ní přistupovat také z webového prohlížeče. Některé služby mohou být kdykoli změněny nebo odstraněny, nemusí být k dispozici ve všech zemích, oblastech a jazycích a mohou vyžadovat samostatné předplatné.

   

Usnadnění

Aplikace Alexa a produkty s podporou Alexa obsahují několik funkcí usnadnění přístupu pro zákazníky s omezeným zrakem, sluchem, pohybem nebo řečí.

Obsah balení

Echo Dot, napájecí adaptér (15,0 W) a průvodce rychlým spuštěním

Funkce ochrany údajů

Technologie probuzení slov, indikátory streamování, tlačítko pro vypnutí mikrofonu, schopnost prohlížet a mazat hlasové záznamy a další. Navštivte portál ochrany osobních údajů Alexa a zjistěte, jak zařízení Alexa a Echo chrání vaše data.

Kategorie: CHYTRÁ DOMÁCNOST A ZABEZPEČENÍ
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
860 Kč
1 290 Kč Ušetříte 33 %
solární-produkty-pro-každého-desktop
Zpět do obchodu