Zpět do obchodu

Registrace

Amazon Echo Dot 3.generace Charcoal

Ovládá chytrou domácnost hlasem

Funkce přehrávání hudby, telefonování, budík, počasí, aktivity

Vylepšený reproduktor pro plnější a výkonnější zvuk.

860 Kč

Amazon Echo Dot 3.generace Charcoal

Ovládá chytrou domácnost hlasem

Funkce přehrávání hudby, telefonování, budík, počasí, aktivity

Vylepšený reproduktor pro plnější a výkonnější zvuk.

Alexa echo dot 3. generace - s vylepšeným reproduktorem pro plnější a výkonnější zvuk.

Ovládejte přehrávání hudby pomocí hlasových příkazů - Streamujte písničky z Amazon Music, Spotify, TuneIn a dalších. Můžete také poslouchat audioknihy z Audible.

Plnější a lepší zvuk - Propojte zařízení s dalším Echo Dot (3. generace) pro plný stereo zvuk. Naplňte Vaši domácnost hudbou pomocí kompatibilních zařízení Echo v různých místnostech.

Vždy připravena - Alexa umí přehrávat hudbu, odpovídat na otázky, číst zprávy a předpověď počasí, nastavovat budíky, ovládat kompatibilní zařízení chytré domácnosti a mnoho dalšího.

Zůstaňte ve spojení - Hlasovým příkazem můžete volat nebo posílat zprávy lidem, kteří mají zařízení Echo, aplikaci Alexa nebo Skype.

Připojte se přímo přes Drop In k ostatním místnostem ve Vaší domácnosti nebo provádějte oznámení na všech kompatibilních zařízeních Echo.

Alexa má dovednosti - Alexa se neustále učí a získává nové funkce a dovednosti, jako je sledování fitness aktivit, hry a mnoho dalšího.

Hlasové ovládání pro Vaši chytrou domácnost - Zapínejte světla, nastavujte termostaty, ovládejte zámky dveří a mnoho dalšího pomocí připojených kompatibilních zařízení.

Je navržena tak, aby chránila Vaše soukromí - zahrnuje opatření na ochranu dat a kontrolní opatření na několika úrovních, včetně tlačítka pro vypnutí mikrofonu, pomocí kterého můžete vypnout napájení mikrofonů a tím je deaktivovat.

Nizozemština/turečtina/čeština/polština nejsou podporovány.

 

Technické údaje

Rozměry

43 x 99 x 99 mm

Hmotnost

300 g
Skutečná velikost a hmotnost se mohou lišit v závislosti na výrobním procesu.

WiFi připojení

Dvoupásmová síť WLAN podporuje sítě podle standardů 802.11a / b / g / n (2,4 a
5 GHz). Nepodporuje připojení k sítím WiFi ad-hoc (nebo peer-to-peer). Standardní WLAN6 (802.11ax) není aktuálně podporována.

Bluetooth připojení

Podporuje profil Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) pro streamování zvuku z vašeho mobilního zařízení do Echo Dot nebo z Echo Dot do vašeho reproduktoru Bluetooth. Audio / Video Remote Control Profile (AVRCP) pro hlasové ovládání připojených mobilních zařízení. Hlasové ovládání bez použití rukou není na zařízeních Mac OS X podporováno. Bluetooth reproduktory se zadáním PIN nejsou podporovány.

Audio

Integrované reproduktory pro hlasovou zpětnou vazbu, pokud nejsou připojeny k externím reproduktorům. 3,5 mm stereofonní zvukový výstup pro externí reproduktory (audio kabel není součástí dodávky)

Systémové požadavky

Echo Dot je připraven na připojení Wi-Fi. Aplikace Alexa je kompatibilní se zařízeními Fire OS, Android a iOS a lze k ní přistupovat také z webového prohlížeče. Některé služby mohou být kdykoli změněny nebo odstraněny, nemusí být k dispozici ve všech zemích, oblastech a jazycích a mohou vyžadovat samostatné předplatné.

   

Usnadnění

Aplikace Alexa a produkty s podporou Alexa obsahují několik funkcí usnadnění přístupu pro zákazníky s omezeným zrakem, sluchem, pohybem nebo řečí.

Obsah balení

Echo Dot, napájecí adaptér (15,0 W) a průvodce rychlým spuštěním

Funkce ochrany údajů

Technologie probuzení slov, indikátory streamování, tlačítko pro vypnutí mikrofonu, schopnost prohlížet a mazat hlasové záznamy a další. Navštivte portál ochrany osobních údajů Alexa a zjistěte, jak zařízení Alexa a Echo chrání vaše data.

Kategorie: CHYTRÁ DOMÁCNOST
Záruka: 2 roky
Dostupnost: Skladem_
Můžeme doručit do:
8.7.2022
Možnosti doručení
860 Kč
1 290 Kč Ušetříte 33 %
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení