DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 2000,-
Zpět do obchodu

Registrace

Solární osvětlení do trávníku ( 6 ks )

6 kusů solárního osvětlení zahrady

Voděodolné IP 65

Automatické zap/vyp

899 Kč

Solární osvětlení do trávníku ( 6 ks )

6 kusů solárního osvětlení zahrady

Voděodolné IP 65

Automatické zap/vyp

  • Exkluzivní vzhled】 Tyto solární světla mají klasický vzor v evropském stylu. Světlo je zobrazeno na zemi ve vzorech, díky čemuž je zahrada a dvorek teplá a módní. Není to jen lampa, ale umělecké dílo.
  • Ochrana životního prostředí a úspora energie 】 Polysiliciový solární panel absorbuje sluneční světlo a dodává proud. Nemusíte utrácet ani korun! Po zapnutí spínače solární lampy na zahradě během dne automaticky absorbuje sluneční světlo (doba nabíjení: 6–8 hodin). Svítí automaticky v noci (maximální doba osvětlení: 8–10 h). 6 lumenů teplé světlo LED stačí k osvětlení vaší zahradní cesty nebo květinového záhonu.
  • IP65 vodotěsné 】 Bezpečné a trvanlivé materiály. Solární světla pro venkovní použití jsou odolná vůči vysokým teplotám, vodotěsná a odolná proti korozi. Nemusíte si dělat starosti s deštěm, sněhem nebo mlhavým dnem. Zavlažování zahrady můžete používat také podle libosti. Je to ideální solární světlo pro zahradní dekoraci a venkovní osvětlení.
  • Snadná instalace 】 Bez kabeláže - žádné instalační nástroje nejsou nutné. Musíte pouze zapnout spínač světla, všechny díly ručně spojit a určit místo, které může přímo absorbovat sluneční světlo.
  • Široké možnosti používání 】 Se solárními lampami můžete ozdobit vaši zahradu, balkon, nádvoří, květinový záhon, zahradní cestu atd.
Kategorie: Solární osvětlení
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
899 Kč
Zpět do obchodu