DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 2000,-
Zpět do obchodu

Registrace

Solární LED světelný závěs 3 m x 3 m OxyLED

Solární LED závěs s 300 LED a rozměry 3 x 3 metry

Vodotěsný IP65

8 režimů osvětlení

 

850 Kč

Solární LED světelný závěs 3 m x 3 m OxyLED

Solární LED závěs s 300 LED a rozměry 3 x 3 metry

Vodotěsný IP65

8 režimů osvětlení

 

Co získáte:

  • Solární provoz: Nedělejte si starosti. Po absorbování dostatečného slunečního světla (6 – 8 hodin), může tento LED závěs svítit v noci až 8 až 10 hodin. Nevyžaduje elektřinu!
  • Inteligentní automatické zapínání/vypínání: Toto osvětlení se během dne automaticky nabíjí a při setmění se automaticky rozsvítí. Manuální spínač není nutný. (Upozornění: Pro první použití zapněte světlo na ON).
  • Elegantní dekorace pro každé roční období: Bez ohledu na to, zda v zimě nebo v zářivém letním dni, světelné řetězy Oxy LED jsou po celý rok perfektním dekorativním prvkem. S 300 LED žárovkami na 10 drátěných pramenech (16,4 x 9,8 ft) přináší tyto éterické světelné řetězy na vaši zahradu krásné dekorativní osvětlení.
  • 8 světelných režimů: Vyberte si mezi vlnami, sekvenční, slo-Glo, bleskem, pomalé osvětlení, blikání a rovnoměrná světla. Stiskněte jednoduše krátce vypínač pro změnu světelného režimu dle libosti.
  • Design odolný proti povětrnostním vlivům: Díky vodotěsnosti podle IP65 je toto solární světlo vhodné jak pro venkovní tak i pro vnitřní použití. Odolává dešti, sněhu, nečistotě i extrémnímu horku.

Technické údaje

Kategorie: SOLÁRNÍ ENERGIE
Dostupnost: Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
850 Kč
Zpět do obchodu