Zpět do obchodu

Registrace

Solární LED světelný závěs 3 m x 3 m OxyLED

Solární LED závěs s 300 LED a rozměry 3 x 3 metry

Vodotěsný IP65

8 režimů osvětlení

 

850 Kč

Solární LED světelný závěs 3 m x 3 m OxyLED

Solární LED závěs s 300 LED a rozměry 3 x 3 metry

Vodotěsný IP65

8 režimů osvětlení

 

Co získáte:

  • Solární provoz: Nedělejte si starosti. Po absorbování dostatečného slunečního světla (6 – 8 hodin), může tento LED závěs svítit v noci až 8 až 10 hodin. Nevyžaduje elektřinu!
  • Inteligentní automatické zapínání/vypínání: Toto osvětlení se během dne automaticky nabíjí a při setmění se automaticky rozsvítí. Manuální spínač není nutný. (Upozornění: Pro první použití zapněte světlo na ON).
  • Elegantní dekorace pro každé roční období: Bez ohledu na to, zda v zimě nebo v zářivém letním dni, světelné řetězy Oxy LED jsou po celý rok perfektním dekorativním prvkem. S 300 LED žárovkami na 10 drátěných pramenech (16,4 x 9,8 ft) přináší tyto éterické světelné řetězy na vaši zahradu krásné dekorativní osvětlení.
  • 8 světelných režimů: Vyberte si mezi vlnami, sekvenční, slo-Glo, bleskem, pomalé osvětlení, blikání a rovnoměrná světla. Stiskněte jednoduše krátce vypínač pro změnu světelného režimu dle libosti.
  • Design odolný proti povětrnostním vlivům: Díky vodotěsnosti podle IP65 je toto solární světlo vhodné jak pro venkovní tak i pro vnitřní použití. Odolává dešti, sněhu, nečistotě i extrémnímu horku.

Technické údaje

Kategorie: SOLÁRNÍ ENERGIE
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
14.7.2022
Možnosti doručení
850 Kč
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení