DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 2000,-
Zpět do obchodu

Registrace

Solární LED konev

Ideální zahradní dekorace

IP65 voděodolné

Automatické zap/vyp

870 Kč

Solární LED konev

Ideální zahradní dekorace

IP65 voděodolné

Automatické zap/vyp

【Zahrada solární konev】 Není potřeba žádný napájecí kabel. LED solární světlaa využívají polykrystalický křemíkový solární panel s velkou kapacitou - na přímém slunci se nabíjí 6 až 8 hodin za 10 hodin nepřetržité práce. Inteligentní senzor automaticky zapíná světlo ve tmě a automaticky se vypíná ve dne.
【Solární světla pro vaši zahradu】 Solární konev s LED řetězem má rozsvícené teplé žluté světlo, jako by konev vylévala proud jasných hvězd a vánek přinese pohyb a zvýší kouzlo. Ideální dekorace pro vaši zahradu.
【Snadná instalace】 Stačí sestavit držák a umístit jej do země, zapnout vypínač a umístit konev se solárními světly kamkoli budete chtít. Solární konev má 6 LED řetězových světel, které lze libovolně ohýbat a tvarovat, je to ideální dekorativní zahradní světlo.
【Vodotěsný IP65】 Tělo těchto venkovních solárních světel je vyrobeno z kovu, který je pevný a odolný. Solární osvětlení konve je vodotěsné IPX65, vnější vrstva konve je opatřena antikorozním nátěrem, odolá různým povětrnostním vlivům. Nemusíte se tedy bát deště, sněhu, mrazu, plískanic atd.
Umístěte konev před použitím na slunné místo, aby se nabíjela déle než 6 hodin.

 

 

 

Technické údaje

Kategorie: Solární osvětlení
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
5.10.2023
Možnosti doručení
870 Kč
Zpět do obchodu