DOPRAVA ZDARMA Zásilkovnou při nákupu nad 2000,-
Zpět do obchodu

Registrace

Eco topný ventilátor 2000 W

Výkon 2000 W

3 topné režimy

Nastavitelný termostat pro úsporu energie

Časovač a dálkové ovládání

2 150 Kč

Eco topný ventilátor 2000 W

Výkon 2000 W

3 topné režimy

Nastavitelný termostat pro úsporu energie

Časovač a dálkové ovládání

  • Rychlé zahřátí a celoroční použití – Výkonný PTC keramický topný článek a maximální výstupní výkon 2000 W umožňují rychlé zahřátí topného ventilátoru během 2 sekund. 3 režimy (nízké teplo (900 W), vysoké teplo (2000 W) a přirozený režim větru) jsou vhodné pro celoroční použití
  • Nastavitelný termostat pro úsporu energie ️ Konstantní teplotu můžete nastavit mezi 17 °C – 37 °C. Pro udržení vámi nastavené teploty se topný ventilátor automaticky zapne nebo vypne v závislosti na pokojové teplotě
  • 24h časovač & dálkové ovládání: Malý topný přístroj lze nastavit časovačem 0-24 hodin. Po uplynutí času se topný ventilátor automaticky vypne a zajišťuje tak teplé a bezpečné prostředí. S LED obrazovkou, horním dotykovým tlačítkem a dálkovým ovládáním je snadné ovládat přístroj v sedě nebo v leže.
  • 90° Max oscilace & nastavitelná mřížka s 35°-40° nastavitelnými žaluzii (nahoru/dolů) a oscilací 90° (vlevo a vpravo), můžete snadno ovládat směr větru. Může přenášet teplo v širokém rozsahu.
  • Vícenásobná bezpečnostní ochrana: S ochranou proti překlopení a ochranou proti přehřátí, PTC keramickou technologií a vysoce kvalitním ohnivzdorným materiálem je topné těleso trvanlivé a bezpečné. Děti musí být při používání topného ventilátoru doprovázeny rodiči.
  • Toto elektrické topení je vhodné do menších místností.
  • Upozornění: Před použitím produktu položte výrobek do větraného prostředí, abyste zápach odstranili.

 

Technické údaje:

Kategorie: TEPELNÁ ÚSPORA
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
20.12.2023
Možnosti doručení
2 150 Kč
2 450 Kč Ušetříte 12 %
Zpět do obchodu