Zpět do obchodu

Registrace

Chytrý zvlhčovač vzduchu Tesla Smart Humidifier

3 výkonnostní režimy a časovač

Senzor hladiny vody

Velmi jemná pára

Promyšlený design

Ovládání pomocí chytré aplikace v češtině

Podporuje hlasové asistenty Alexa a Google Home

 

1 599 Kč

Chytrý zvlhčovač vzduchu Tesla Smart Humidifier

3 výkonnostní režimy a časovač

Senzor hladiny vody

Velmi jemná pára

Promyšlený design

Ovládání pomocí chytré aplikace v češtině

Podporuje hlasové asistenty Alexa a Google Home

 

Co získáte:

[ CHYTRÝ ZVLHČOVAČ PRO PŘÍJEMNÝ VZDUCH V MÍSTNOSTI ] Taky v zimě nesnášíte ten horký a suchý vzduch, který způsobují radiátory? Tesla Smart Humidifier příjemně zvlhčí vzduch v místnostech až o velikosti 21m². Zvlhčovač jednoduše ovládáte v mobilní aplikaci, která je pro iOS i Android dostupná i v češtině.

[ VELMI JEMNÁ PÁRA ] Tesla Smart Humidifier je vybaven ultrasonickým atomizérem s frekvencí 2,4 MHz, který produkuje velmi jemnou páru, která se snadno rozprostře po celé místnosti.

[ POHODLNÝ DESIGN ] Díky promyšlenému designu nádrže je velmi jednoduché kdykoliv doplnit vodu bez potřeby sejmutí celé nádrže ze základny zvlhčovače.

[ CHYTRÁ APLIKACE ] Tesla Smart Humidifier je vybaven zabudovaným Wi-Fi modulem, díky kterému můžete zvlhčovač ovládat odkudkoliv, pomocí vašeho telefonu. Zvlhčovač tak dokáže spolupracovat s mnoha senzory, včetně snímače GPS, který například dokáže automaticky zvlhčovač zapnout na vaší cestě domů.

S jemnou párou se bude dýchat lépe

Suchý vzduch v místnosti bývá v zimě, kdy topení jede naplno a moc se nevětrá, příčinou kašle i únavy. Tento zvlhčovač ale díky ultrasonickému atomizéru produkuje jemnou páru s miniaturními kapkami vody, takže se v místnosti hned dýchá příjemněji.

Senzor kontroluje hladinu vody

Zvlhčovač si sám pohlídá, jestli má dost vody. V případě nedostatku vás indikátor nízké hladiny upozorní, že je potřeba vodu doplnit. Pokud hladina klesne příliš nízko, zvlhčovač se automaticky vypne, aby nedošlo k jeho poškození.

Zvlhčovač si nastavíte podle potřeb

Někdo má rád jemné zvlhčení, jiný chce mít v pokoji jak v deštném pralese. Záleží na vás. Zvlhčovač má tři výkonnostní režimy s různou intenzitou páry a časovač, abyste si cyklus nastavili na dvě, čtyři nebo osm hodin. Sami si tak rozhodnete, jak vlhký vzduch u vás doma bude.

Snadné ovládání a inteligentní funkce

Pokud jste fanouškem inteligentních pomocníků, zvlhčovač Tesla k vám skvěle zapadne. Má zabudovaný Wi-Fi modul a rozumí si s Google Assistant i Amazon Alexa, takže ho můžete jednoduše ovládat pomocí telefonu. A protože komunikuje i s GPS, může se sám spustit, když jste na cestě domů.

 

Kategorie: CHYTRÁ DOMÁCNOST
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
14.7.2022
Možnosti doručení
1 599 Kč
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení