Zpět do obchodu

Registrace

Chytrý vypínač Tesla Smart Switch

Ovládání přes aplikaci v češtině

Podpora hlasového ovládání Alexa a Google Home

Možnosti nastavení automatizace

699 Kč

Chytrý vypínač Tesla Smart Switch

Ovládání přes aplikaci v češtině

Podpora hlasového ovládání Alexa a Google Home

Možnosti nastavení automatizace

Co získáte:

[ CHYTRÝ VYPÍNAČ PRO VAŠE POHODLÍ ] Nastavte si automatické zhasínání světel podle denní doby nebo zhasínejte domácnost až z pohodlí postele. S chytrým vypínačem Tesla Smart Switch a mobilní aplikací Tesla Smart to zvládnete během chvilky ve svém mobilním telefonu.

[ OVLÁDÁNÍ NA DÁLKU ] Díky chytré aplikaci, která je s vypínači neustále spojena můžete cokoli vypnout nebo zapnou z jakéhokoli místa. Nemusíte být ani v domě a stále budete schopni tato zařízení ovládat.

[ NEOMZEZNÉ MOŽNOSTI ] Variant je mnoho a je jen na vás, kterou si zvolíte. Přístroj se pomocí Wi-Fi propojí s aplikací, kde si pak můžete nastavovat různé scénáře.

[ WI-FI PŘIPOJENÍ ] Součástí vybavení přístroje je i Wi-Fi přijímač. Ten zaručí, že budete moct svůj vypínač ovládat odkudkoli z chytré aplikace Tesla Smart.

Zhasínání z postele není žádný problém

Chytrý vypínač Tesla Smart Switch je vybavený Wi-Fi modulem, takže můžete světla v domě ovládat odkudkoliv. Stačí, když ho spárujete s mobilní aplikací, která je v češtině zdarma dostupná pro Android i iOS.

Vytvořte si automatické scénáře

Prostřednictvím mobilní aplikace jednoduše předvolíte intenzitu světla v určitou denní dobu nebo kdy se světla mají vypnout. A dál už se o nic nestaráte. Automaticky se pak bude například zhasínat světlo na terase nebo se večer společně s osvětlením vypne i čistička vzduchu.

Zapadne do chytré domácnosti

Pokud patříte k fanouškům inteligentních vychytávek do domácnosti, vypínač Tesla se u vás určitě neztratí. Je totiž kompatibilní s asistenty Google Assistant i Amazon Alexa.

Ovládejte osvětlení s vypínačem Tesla

Vypínač Tesla Smart Switch pořídíte v klasické verzi s jedním tlačítkem nebo dvoutlačítkový Tesla Smart Switch, na který připojíte dva obvody a můžete ovládat například hlavní světlo a osvětlení nad kuchyňskou linkou zvlášť. Původní vypínač tak jednoduše nahradíte tím, na co jste zvyklí.

Kategorie: CHYTRÁ DOMÁCNOST
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
14.7.2022
Možnosti doručení
699 Kč
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení