Zpět do obchodu

Registrace

Chytrý senzor otevření dveří a oken Tesla Smart Sensor Windows and Door

Senzor polohy oken a dveří

Upozornění na telefon pomocí chytré aplikace

Energeticky úsporné

Podporuje Alexa i Google Home

549 Kč

Chytrý senzor otevření dveří a oken Tesla Smart Sensor Windows and Door

Senzor polohy oken a dveří

Upozornění na telefon pomocí chytré aplikace

Energeticky úsporné

Podporuje Alexa i Google Home

Co získáte:

[ CHYTRÝ STRÁŽCE VAŠEHO DOMOVA ] Ať už odjíždíme na dovolenou, pracovní cestu nebo jen na běžný nákup, strach z vloupání je v nás všech vždycky. Těchto obav nás můžou zbavit chytré senzory oken a dveří Tesla Smart Sensor Windows and Door. Díky těmto malým a nenápadným senzorům bude každá cesta z domu o mnoho klidnější.

[ STÁLÝ DOHLED ] Senzor neustále snímá polohu oken i dveří a kdykoli se děje něco podezřelého, okamžitě Vám o tom dá vědět.

[ SNADNÉ OVLÁDÁNÍ ] Vše si nastavíte v chytré aplikaci, kterou stáhnete do Vašeho telefonu či tabletu. Díky ní máte přehled o Vašem domě odkudkoli.

[ S ENERGIÍ ŠETŘÍ ] Senzory Tesla jsou velice energeticky úsporné. Na jednu baterii dokážou vydržet až dva roky.

Mějte přehled odkudkoli

Senzor Tesla Smart Sensor Window and Door využívá protokol ZigBee, který vzájemně propojuje chytrá zařízení v domácnosti. Tím pádem vám neunikne nic, co se doma děje. Jakýkoli pohyb oken či dveří senzory zaznamenají a okamžitě vám o něm dají vědět přímo do vašeho smartphonu či tabletu. Instalace aplikace vám zabere jen pár minut a samotná práce s ní není nijak složitá.

Stylové senzory, co se jen tak neunaví

Nejen designem dokážou tito moderní hlídači zaujmout. Impozantní je i jejich výdrž. Z jedné baterie dokážou plně fungovat až dlouhé dva roky. A když i přes velkou energetickou úspornost přece jen dojde k jejich vybití, sami si řeknou o výměnu baterie.

Google Home ani Amazon Alexa nejsou problém

Senzor Tesla Smart Sensor Window and Door využívá při své práci protokol ZigBee. Ovládání přístroje probíhá za pomoci aplikace Tesla Smart, kterou si můžete stáhnout do svého telefonu s operačním systémem Android či iOS. Zařízení můžete také propojit s inteligentními osobními asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. To jen ještě více usnadňuje práci v rámci vaší chytré domácnosti.

Jen tak něco jej nenachytá

Nežádoucí změny, na které vás upozorní, detekují díky oddalování či přibližování dvou částí. Ve chvíli, kdy zaznamená něco podezřelého, dá vám o tom vědět.

 

Kategorie: CHYTRÁ DOMÁCNOST
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
14.7.2022
Možnosti doručení
549 Kč
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení