Zpět do obchodu

Registrace

Chytrý modul Tesla Smart Switch Module Dual

Promění jakýkoliv klasický vypínač na chytrý

Ovládání pomocí aplikace v češtině

Podpora ovládání hlasem Alexa a Google Home

Možnost nastavení automatizace

599 Kč

Chytrý modul Tesla Smart Switch Module Dual

Promění jakýkoliv klasický vypínač na chytrý

Ovládání pomocí aplikace v češtině

Podpora ovládání hlasem Alexa a Google Home

Možnost nastavení automatizace

Co získáte:

[ MODUL, KTERÝ PROMĚNÍ KAŽDÝ VYPÍNAČ NA CHYTRÝ ] Co když si doma chcete zařídit chytré osvětlení, ale zároveň je vám líto měnit vaše původní vypínače? Ideálním řešením je chytré relé Tesla Smart Switch Module Dual. Ten promění jakýkoliv klasický vypínač na chytrý.

[ BEZ NUTNOSTI ZIGBEE HUB ] K ovládání stmívače není potřeba žádného dalšího přístroje. Postačí vám klasické Wi-Fi připojení a váš chytrý telefon.

[ OVLÁDÁNÍ HLASEM ] Po propojení produktu s chytrými asistenty získáte možnost ovládat přístroj i hlasem. Vaši práci s chytrým zařízením to tak ještě více zjednoduší.

[ OVLÁDEJTE DLE GUSTA ] Aplikace, kterou si stáhnete do vašeho chytrého telefonu vám dovolí buď nastavit konkrétní scénáře, nebo na dálku přímo ovládat daná zařízení.

Skrytý pomocník do každého interiéru

Chytré relé Tesla Smart Switch Module Dual má tu výhodu, že se připojuje pod klasický vypínač do instalační krabičky ve zdi. Získáte tak všechny výhody chytrého osvětlení, aniž byste se museli vzdát svých původních vypínačů, které třeba perfektně ladí se zbytkem interiéru.

Ovládejte přes aplikaci nebo rovnou automatizujte

Prostřednictvím aplikace Tesla Smart, která je dostupná pro iOS i Android v češtině, máte osvětlení pod palcem. Aplikaci spárujete s vypínačem a osvětlení pak ovládáte na dálku. Nebo si v aplikaci vytvoříte scénáře, které zajistí automatické vypínání či rozsvěcení světel.

Domluví se i s chytrými asistenty

Pokud si potrpíte na inteligentní vychytávky do domácnosti, jistě k vám zapadne i vypínač Tesla. Je totiž kompatibilní s asistenty Google Assistant i Amazon Alexa, takže ho můžete ovládat hlasem nebo propojit s ostatními chytrými pomocníky.

Rozšiřte chytrou domácnost s chytrým relé Tesla

S chytrým relé Tesla Smart Switch Module Dual můžete zvlášť ovládat dva obvody. To využijete například v ložnici, kde jeden napojíte na hlavní světlo v místnosti a druhý na osvětlení u postele.

Kategorie: CHYTRÁ DOMÁCNOST
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
14.7.2022
Možnosti doručení
599 Kč
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení