Zpět do obchodu

Registrace

Chytrý aroma difuzér Tesla Smart Aroma Diffuser

Nejjemnější mlha

Provoz na jedno nabití až 10 hodin

Nádrž na vodu 200 ml

Bezpečný design

Podpora hlasových asistentů Alexa a Google Home

1 399 Kč

Chytrý aroma difuzér Tesla Smart Aroma Diffuser

Nejjemnější mlha

Provoz na jedno nabití až 10 hodin

Nádrž na vodu 200 ml

Bezpečný design

Podpora hlasových asistentů Alexa a Google Home

Co získáte:

[ CHYTRÝ AROMA DIFUZÉR PRO VAŠI PROVONĚNOU DOMÁCNOST ] Vůně vám může navodit pocit bezpečí, přivolat dávné vzpomínky anebo vás může jen zklidnit a nechat relaxovat. To vše je možné doma, podle vaší chuti s chytrým aroma difuzérem Tesla Smart Aroma Diffuser.

[ PROSTORY AŽ 20 m² Zařízení dokáže efektivně fungovat v místnostech o velikosti až 20 m². Maximální výstup páry je 30 ml/h.

[ OBJEM NÁDRŽE NA VODU 20 ml ] Nádržka na vodu má objem 200 ml, přičemž množství vody, které má být vypouštěno do ovzduší si zvolíte sami. Když náhodou voda v nádržce dojde, přístroj se sám vypne, aby nedošlo k jeho poškození.

[ LED SVĚTLA ] Přístroj potěší nejen váš čich, ale i zrak. Součástí zařízení jsou totiž také ovladatelná LED světla, u kterých můžete měnit barvu podle nálady.

Ta nejjemnější mlha

Zásluhou 2,4 milionů kmitů za sekundu vypouští difuzér do ovzduší až neuvěřitelně jemnou mlhu. Ta se pak velice lehce dostane do každého koutu vaší místnosti a provoní ji takovou vůní, jakou si jen budete přát.

Dlouhý provoz

Můžete si zvolit, jestli chcete, aby difuzér fungoval nepřetržitě – v tom případě až 5 hodin. Anebo se rozhodnete pro funkci s přestávkami. V takovém případě může přístroj fungovat až 10 hodin. Rozhodnutí je jen na Vás.

Bezpečnost především

Difuzér je vyroben z nezávadného materiálu, takže neohrozí vás ani vaše blízké. Navíc součástí jeho nastavení je bezpečnostní vypnutí v případě, že v nádržce dojde voda. To vše jen proto, aby co nejméně ohrozil váš domov.

Připojení Wi-Fi

Součástí vybavení přístroje je i Wi-Fi přijímač. Ten zaručí, že budete moct svůj aroma difuzér ovládat odkudkoli z chytré aplikace Tesla Smart. Ta je navíc kompatibilní s osobními asistenty Google Assistant a Amazon Alexa, kteří kromě jiného podporují ovládání hlasem.

 

Kategorie: CHYTRÁ DOMÁCNOST
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
14.7.2022
Možnosti doručení
1 399 Kč
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení