Zpět do obchodu

Registrace

Chytrá zásuvka Tesla Smart Plug

Promění každý spotřebič na chytrý

Měření spotřeby proudu

Ovládání pomocí aplikace v češtině

Podporuje hlasové asistenty Alexa a Google Home

549 Kč

Chytrá zásuvka Tesla Smart Plug

Promění každý spotřebič na chytrý

Měření spotřeby proudu

Ovládání pomocí aplikace v češtině

Podporuje hlasové asistenty Alexa a Google Home

Co získáte:

[ CHYTRÁ ZÁSUVKA PRO KAŽDOU DOMÁCNOST ] S chytrou zásuvkou můžete na dálku ovládat i nechytré spotřebiče nebo u nich nastavovat různé scénáře.

[ APLIKACE TESLA SMART ] Veškeré ovládání pro vás zajistí aplikace Tesla Smart. Ta dokáže zásuvku ovládat odkudkoli, takže pro zapnutí či vypnutí přístroje nemusíte být ani doma.

[ HLASOVÍ ASISTENTI ] Aplikaci Tesla Smart je možné propojit s inteligentními osobními asistenty Google Assistant a Amazon Alexa. S nimi získáte možnost hlasového zadávání, která vám práci se zásuvkou ještě více zpříjemní.

[ KONEKTIVITA ] Chytrá zásuvka je vybavena Wi-Fi přijímačem, takže ji velmi snadno začleníte do své bezdrátové domácí sítě. Pro jednoduché párování je zařízení vybaveno také Bluetooth.

Mějte dokonalý přehled

Chytrá zásuvka je primárně vhodná pro časové i manuální ovládání spotřebičů, měření aktuálního i dlouhodobého odběru elektrické energie. S chytrou zásuvkou tak získáte dokonalý přehled o spuštěných spotřebičích ve vaší domácnosti.

Aktuální informace

Chytrá aplikace vám okamžitě zobrazí, zda je zásuvka v danou chvíli zapnutá nebo vypnutá. To vám přináší jistotu o tom, že vždy víte, co se s jednotlivými spotřebiči ve vaší domácnosti děje. Zapomenutá zapnutá žehlička vás už nikdy nebude při odchodu z domu strašit v hlavě. Chytrá zásuvka tak dokáže proměnit vaši domácnost nejen v chytřejší, ale i bezpečnější místo.

Ovládání kliknutím

Aplikaci Tesla Smart stáhnete do svého telefonu či tabletu s operačním systémem iOS nebo Android. Aplikace je plně v češtině, takže s komunikací mezi vámi a aplikací by neměl být žádný problém. Propojit ji můžete s osobními asistenty Google Assistant a Amazon Alexa, kteří vám práci s chytrou zásuvkou ještě více usnadní.

 

Kategorie: CHYTRÁ DOMÁCNOST
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
14.7.2022
Možnosti doručení
549 Kč
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení