Zpět do obchodu

Registrace

Chytrá termostatická hlavice Tesla Smart Thermostatic Valve

Ušetří až 30% nákladů na vytápění

Detekce otevřených oken, Eco a Prázdninový režim

Možnost automatizace vytápění domácnosti

Ovládání tlačítky na hlavici nebo na dálku pomocí chytré aplikace

 

799 Kč

Chytrá termostatická hlavice Tesla Smart Thermostatic Valve

Ušetří až 30% nákladů na vytápění

Detekce otevřených oken, Eco a Prázdninový režim

Možnost automatizace vytápění domácnosti

Ovládání tlačítky na hlavici nebo na dálku pomocí chytré aplikace

 

Co získáte:

[ FINANČNÍ ÚSPORA ] Chytrá termostatická hlavice Tesla byla vyvinuta za účelem snížení spotřeby energie při vytápění, nebo chlazení vašeho domu. Inteligentní technologie vám pomůže použít pouze tolik energie, kolik je potřeba, aniž byste obětovali pohodlí. Monitoruje náhlé poklesy teplot, což indikuje otevřená okna, a reaguje tak, aby maximálně snížil náklady spojené s vytápěním.

[ SNADNÉ OVLÁDÁNÍ S LCD ] Se snadno čitelným displejem s vysokým kontrastem a jedním velkým ovládacím prvkem je ovládání ventilu velmi jednoduché, stejným krouživým pohybem jako na klasickém ventilu nastavíte teplotu a mezi jednotlivými funkcemi přecházíte stisknutím celého tlačítka.

[ AUTOMATIZACE DLE POLOHY ] S vašim svolením, chytrá termostatická hlavice Tesla může přistupovat k informacím o poloze vašeho telefonu a tím automatizovat například vytápění vaší domácnosti. Může automaticky zvýšit teplotu, když se blížíte domů a naopak radiátor vypnout, když z domu odejdete.

[ OVLÁDÁNÍ TAKÉ CHYTROU APLIKACÍ V ČEŠTINĚ ] Přehledná aplikace Tesla Smart byla pečlivě navržena tak, abyste mohli okamžitě po její otevření efektivně ovládat všechna chytrá zařízení v domácnosti. Pro správné fungování chytré Tesla domácnosti je nutné vlastnit také ZigBee Smart Hub, který všechny tyto přístroje spravuje.

 

Ušetří až 30 % nákladů na vytápění

Chytrá termostatická hlavice podle náhlého poklesu teploty pozná, že jste otevřeli okno a reguluje podle toho vytápění. Díky ní spotřebujete pouze tolik energie, kolik je potřeba. Ve výsledku tak ušetříte na nákladech, ale nijak vás to neomezuje na pohodlí.

Vyberete si režim, který vám vyhovuje

Vyrazili jste na dovolenou, ale topení musíte nechat zapnuté, aby dům nepromrzl? Chytrá termostatická hlavice je pro tyto situace vybavený několika režimy, které regulují vytápění podle situace. Eco nebo prázdninový režim zajistí, že se vám doma nebudou zbytečně protáčet kilowatthodiny.

Ovládání zvládne každý

LCD displej s LED podsvícením a velká tlačítka zajistí, že ovládání chytré termostatické hlavice zvládne každý. Pokud ale nejste zrovna poblíž, nastavíte teplotu odkudkoliv přes telefon. Chytrou mašinku napájí dvě baterie typu AA, které vydrží až 18 měsíců. Pro nové pak stačí zaběhnout do obchodu.

Pohodlí na prvním místě

Pokud chcete vytěžit inteligentního pomocníka na maximum, stačí mu zpřístupnit údaje o poloze vašeho telefonu. Sám automaticky zapne topení, jakmile se blížíte k domu, nebo ho naopak ztlumí, když z domu odejdete.

Řídící centrum vaší chytré domácnosti

Přehledná aplikace Tesla Smart byla pečlivě navržena tak, abyste mohli okamžitě po její otevření efektivně ovládat všechna chytrá zařízení v domácnosti. Pro správné fungování chytré Tesla domácnosti je nutné vlastnit také ZigBee Smart Hub, který všechny tyto přístroje spravuje.

 

 

Kategorie: CHYTRÁ DOMÁCNOST
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
14.7.2022
Možnosti doručení
799 Kč
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení