Zpět do obchodu

Registrace

Chytrá osobní váha Tesla Smart Composition Scale Wi-Fi

Rozpozná až 13 údajů

Nejpřesnější snímání čtyřmi tenzometry

Přehledný LED displej a všechny data v chytré aplikaci v češtině

 

699 Kč

Chytrá osobní váha Tesla Smart Composition Scale Wi-Fi

Rozpozná až 13 údajů

Nejpřesnější snímání čtyřmi tenzometry

Přehledný LED displej a všechny data v chytré aplikaci v češtině

 

Co získáte:

[ CHYTRÁ OSOBNÍ VÁHA DO KAŽDÉ DOMÁCNOSTI ] Váha, která měří jenom váhu? Nikdy víc! Tesla Smart Composition Scale není na tak jednoduchý úkol stavěná. Díky chytře zabudovaným snímačům a elektrodám dokáže rozpoznat až 13 údajů.

[ SNÍMÁNÍ TENZOMETRY ] Údaje jsou měřeny čtyřmi tenzometry, které zaručují co nejpřesnější snímání.

[ WI-FI PŘIPOJENÍ ] Jelikož je váha neustále propojena s Wi-Fi, dochází i k pravidelné synchronizaci dat s vaším telefonem. Vy sami se tak nemusíte o nic starat.

[ LED DISPLEJ ] Přehledný LED displej vám v okamžiku poskytne všechny důležité informace, které od své chytré váhy chcete vědět.

Všechny údaje neustále na očích

Váha samotná má velmi přehledný LED display, na kterém se okamžitě dozvíte všechny důležité informace. Díky propojení skrze Wi-Fi se následně všechny tyto informace přenesou do vašeho chytrého telefonu či tabletu, kde si je budete moct přehledně prohlédnout.

Dokonalé snímání

Ve váze se nachází čtyři tenzometry, které jsou zabudované strategicky tak, aby vždy došlo k co nejpřesnějšímu měření hmotnosti. Kromě těchto snímačů je na svrchní straně zařízení ještě několik elektrod, které určují a měří ostatní údaje.

Snadná práce s údaji

Zařízení lze velmi snadno propojit s aplikací Tesla Smart, která vám pomůže vyhodnotit dané informace a případně varovat v případě, že by mohlo dojít k ohrožení vašeho zdraví. Aplikaci můžete stahovat na zařízení s operačními systémy iOS a Android.

 

Kategorie: CHYTRÁ DOMÁCNOST
Dostupnost: Skladem
Můžeme doručit do:
14.7.2022
Možnosti doručení
699 Kč
Zpět do obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení